Piperinox: Suplement Diety na bazie Piperiny

Piperinox

Jeśli masz nadwagę lub cierpisz na otyłość – to właśnie jest dobre miejsce i czas, żeby przeczytać o skutecznej metodzie powrotu do należytej wagi ciała.

Długie i czasem kosztowne diety wymagają licznych poświęceń. Brak efektów szybko zniechęca a powrót do dawnych nawyków żywieniowych sprawia, że nie tylko stara waga wraca ale przybywa jeszcze dodatkowych kilogramów.
Wielogodzinne ćwiczenia na siłowni to koszmar. Wyrzeczenia, dyscyplina, głód, wysiłek – tak wygląda większość kuracji odchudzających.

Ale to już przeszłość. Dzięki naukowcom na rynku dostępny jest skuteczny suplement diety Piperinox – początek nowego, lepszego życia.

Piperyna czyni cuda

Najważniejszym składnikiem suplementu jest alkaloid o nazwie piperyna, który pozyskuje się z ekstraktu nasion pieprzu czarnego. Wyciąg z nasion tej rośliny od wielu wieków stosowano i doceniano w medycynie ludowej wielu państw azjatyckich, przede wszystkim Chin. Pieprz wspomaga trawienie, usuwa skutki niestrawności, leczy bóle w obrębie żołądka czy jelit.

Naukowcy badający działanie piperyny w roku 2012 ogłosili, że alkaloid ten skutecznie przeciwdziała rozwojowi tkanki tłuszczowej oraz sprzyja rozpadowi już istniejącej. Mówiąc wprost – piperyna jak Terminator niszczy pokłady tkanki tłuszczowej w organizmie.

Ponadto stwierdzono skuteczność piperyny jako czynnika ułatwiającego wchłanianie niektórych składników pokarmowych, głównie witamin. Naukowcy stwierdzili, że piperyna powoduje zmniejszenie tempa namnażania się komórek w guzach nowotworowych. Poważne nadzieje wiąże się również z opracowaniem leków przeciwdepresyjnych zawierających ten alkaloid – piperyna poprawia działanie serotoniny i dopaminy.

Piperinox – Jak odchudza tabletka?

Piperinox to nie jest reklamowe oszustwo, do działania którego potrzebna jest moc sugestii. To wysokiej jakości suplement, którego naturalne składniki wpływają na:

Szybką lipolizę, czyli rozpad tkanki tłuszczowej.

Blokowanie powstania nowych komórek tłuszczowych i gromadzenia się ich głownie w obrębie brzucha – od lat wiadomo, że otyłość brzuszna jest najbardziej niebezpieczną, wręcz zagrażającą życiu człowieka.

Przyspieszanie procesów energetycznych w mięśniach – jest to możliwe dzięki zwielokrotnieniu zawartości kwasu mlekowego oraz mleczanów (soli tego kwasu) w mięśniach – kwas mlekowy jest niezbędny do spalania energii w mięśniach, więc gdy jest go dużo zwiększone tempo metabolizmu utrzymuje się nawet podczas spoczynku.

Podwyższenie poziomu hormonu adiponektyny we krwi: adiponektyna decyduje o poziomie insuliny we krwi czyli reguluje proces rozpadu glukozy; im więcej adiponektyny tym mniej insuliny więc zdecydowanie zmniejsza się zagrożenie cukrzycą.

regulację poziomu leptyny (hormon sytości) i greliny (hormon głodu).

Mówiąc obrazowo i prosto: Piperinox przyspiesza przemianę materii (spalanie), przyczynia się do rozpadu i likwidacji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej dbałości o stan masy mięśniowej, blokuje uczucie głodu, daje zadowolenie i energię do działania.

Skutki uboczne Piperinox

Stosowanie suplementu jest całkowicie bezpieczne – tylko przypadki alergii oraz okres ciąży i karmienia wykluczają możliwość zażywania leku.

Wystarczy jedna kapsułka dziennie aby powrócić do idealnej wagi i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Więcej informacji o tabletkach Piperinox znajdziesz na stronie lm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *