niedziela, 27 września 2015

Recenzja Bio soków - polskaaronia.pl

Dzisiaj rzecz na temat soków i to nie byle jakich, bo po pierwsze naturalnych i bio a po drugie pysznych i porównywalnych o takich domowych soków babcinych. Soki nie są dosładzane. 


Bio sok czarny bez 100% - czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych znanych w Europie. Odgrywał ważną rolę w medycynie ludowej. Czarny bez jest stosowany w przeziębieniu i w podwyższeniu odporności układu immunologicznego na infekcje i choroby. Herbatki i napary mają właściwości rozgrzewające i wykrztuśne.
Sok najlepiej rozcieńczyć wodą lub sokiem jabłkowym. Wartość energetyczna w 100ml to 17kcal, 3,2g węglowodanów oraz 0,8 białka.

Bio sok aronia 100% - aronia jest cennym owocem, który ma potwierdzone działanie prozdrowotne. Antocyjany zawarte w aronii zapobiegają tworzeniu się w nadmiarze wolnych rodników, nawet tych bardziej agresywnych, wywierających szkodliwe działanie na organizm człowieka.
Sok najlepiej rozcieńczyć wodą lub sokiem jabłkowym. Wartość energetyczna w 100ml to 30kcal, 6,0g węglowodanów oraz 0,3g białka.

Bio sok pokrzywa 100% - pokrzywa jest źródłem witamin A, K, B2, C. Wielu makro i mikroelementów oraz kwasów organicznych. 
Sok z pokrzywy uodparnia organizm podnosząc poziom żelaza, który jest dostarczany w naturalnej formie. Wspomaga pracę wątroby, żołądka, trzustki oraz przewodu pokarmowego. Wspomaga układ moczowy i działa moczopędnie. Dodaje wigoru oraz obniża poziom cukru.
Wartość energetyczna w 100ml to 19kcal, 4g węglowodanów oraz 0,7g białka.

http://www.polskaaronia.pl/


Strona www
Facebook2 komentarze:

  1. Chętnie je wypróbuję, lubię takie soki do herbaty w zimę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie bym ich spróbowała:)
    ściskam kochana

    OdpowiedzUsuń