czwartek, 20 listopada 2014

Z serii do poczytania : Burger Room Żary

Długo się wybieraliśmy i ciągle coś było nam nie po drodze, ale w końcu się udało i zjedliśmy najlepsze burgery, jakie do tej pory jedliśmy - poza tymi domowymi oczywiście!Burger Room to dosyć nowe miejsce w mieście, ale nazwa ciekawa i na pewno przyciągająca.
Co możemy u Nich zjeść?
Wszystkie możliwe burgery, obsługa na 5+, Pan zapytał nawet o stopień wysmażenia mięsa, a od Pani, która nas kasowała dowiedzieliśmy się że burgery są grillowane - no to na prawdę wersja light takich śmieciowych jedzonek. Niestety o tych burgerach nie mogę powiedzieć śmieciowe - warzywa świeże, bułka genialna - wypiekana w jednej z żarskich piekarni. 

Zachęcam Was do odwiedzenia tego miejsca bo na prawdę warto.
Zapraszam Was na FB Burger Room, gdzie znajdziecie aktualne informacje o godzinach otwarcia oraz promocjach.

11 komentarzy:

 1. Przyjemne miejsce, szkoda, że mam tam tak daleko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Pyszne jedzenie,żal. może zapytacie jak kucharz dochowuje zasad higieny .

   Usuń
 3. Stek mi nie smakował.Gdy zwróciłem uwagę że jest niezbyt dobry i za kwaśny sos został do niego użyty,właściciel odpowiedział że w taki sposób podaje się wszędzie...Jadam steki naprawdę wszędzie,jadłem nawet w stanach,ale tak niedobrego steka jeszcze nie próbowałem. Hamburgery ok,ale bez rewelacji.Po prostu zwyczajne.Reasumując, ja tam więcej nie pojadę,gdyż lubię kuchnię przynajmniej dobrą,a przeciętną to,znajdę wszędzie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla mnie to nie był zwyczajny hamburger za piątkę :)

   Usuń
  2. Zazdrość konkurencji...

   Usuń