piątek, 25 lipca 2014

Z serii do poczytania : platforma ReachBlogger

Blog prowadzę dla swojej satysfakcji, codziennie uczę się czegoś nowego i nigdy nie myślałam o zarabianiu na nim. Jednak pojawiły się pierwsze zlecenia, umowy. Pisząc post dla danej firmy, który współgra z moim blogiem, i jednocześnie daje szansę zarobienia pieniążków. Oczywiście nie mówię tutaj o zarobkach w tysiącach złotych, ale małe kwoty, które mogę inwestować choćby w dodatki potrzebne do zdjęć.
I właśnie dzisiaj kilka słów na temat jednej z platform, gdzie takie pieniążki za wpisy sponsorowane możemy zarobić.

ReachBlogger - czyli miejsce, gdzie "spotykają się" kupujący i sprzedający. Kupić można wpis na blogu czyli recenzje, promocję swojego produktu, usługi. Wystarczy uzupełnić profil i czekać na zlecenia, bądź przeglądać je samemu i zaproponować współpracę.

Jeśli jesteście ciekawi jak to wszystko działa, to zapraszam do poczytania tutaj oraz na FB strony.
Zarejestrować się na platformie ReachBlogger możecie tutaj.

Ja dopiero od kilku tygodni jestem zarejestrowana na tej platformie, jeszcze nie otrzymałam żadnych zleceń. Sama też ich nie miałam czasu szukać, ale myślę, że takie miejsce jest bardzo potrzebne. Szczególnie w dobie tych wszystkich śmiesznych, chorych propozycji współprac, olewania blogerów i robienia wielkiej łaski. Mam możliwość przeczytania dokładnych warunków wpisu, wybrania zgodnego z moją tematyką bloga.
Zastanowienia się i przemyślenia czy jestem odpowiednim blogiem do danej propozycji.
Myślę, że to ma sens.

2 komentarze:

  1. dostałam ostatnio zaproszenie od nich, dołączę z ciekawości - a nóż coś ciekawego z tego wyjdzie :)

    OdpowiedzUsuń