czwartek, 5 czerwca 2014

Ulubieńcy miesiąca MAJ

Nie wiem jak Wam, ale dla mnie maj przeleciał szybko. Były kilka bardzo słonecznych dni. Było kilka burzowych - czego nie lubię. Czerwiec zapowiada się podobnie! Dużo się dzieje, nie tylko w blogowym świecie! Zapraszam na ulubieńców majowych, jak wiecie nie do końca kulinarnych. 
BLOG / STRONA INTERNETOWA
W maju często zaglądałam do Sylwii z sautepl. Nie wiem czy znacie bloga tej dziewczyny, ja polecam zajrzeć także na kanał YouTube. Znajdziecie kilka ciekawych filmików. Sylwia ma coś takiego, że przyciąga! Mimo, że jest z nami w blogowym świecie od niedawna to ja jestem ich wielką fanką!SERIAL / PROGRAM TV
Odpuściłam sobie tą całą Gessler, ale od jakiegoś czasu zaczęłam wracać do tych początkowych programów Kuchennych Rewolucji i tak zleciała mi cała seria. Od czterech lat już ten program jest w TV. Każdy kolejny sezon jest chyba coraz mniej ciekawy - nie wiem czy też macie takie odczucia? Ta telewizja tak nas kłamie! :)


MIEJSCE
Dla kogoś kto mieszka poza miastem jest oczywiste, że lubi swoje miejsce. Ja lubię te miejsca jeszcze bardziej poza miastem czyli dalekie, rowerowe wycieczki czy pikniki. 


KOSMETYK
W maju wygrały kolorowe, pastelowe lakiery od Golden Rose. 
 
SKŁADNIK
Maj kojarzy mi się z truskawkami, ale to te najlepsze będą pewnie dopiero w czerwcu. Jednak kilka razy odwiedziłam targ i miałam przyjemność posmakować tych majowych i niekoniecznie słodkich truskawek. zdjęcia pochodzą z Google grafika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz