piątek, 4 kwietnia 2014

Wszystkiego Najlepszego !!!

Dzisiaj nie będzie żadnego przepisu, dzisiaj post będzie bardzo wyjątkowy i szczególny dla mnie. A to wszystko dla najważniejszej osoby w moim życiu czyli ukochanej mamusi. 


Mamo!
Z okazji urodzin życzymy Ci magicznego miejsca na ziemi, spełnienia marzeń, wspaniałych i mądrych dzieci oraz rozrabiających wnuczków. 
Żebyś zawsze była uśmiechnięta, nie miała problemów i zawsze była przy kasie.
By spełniły się wszystkie Twoje marzenia. 
Kochamy Cię ! ! ! 
14 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Mamusiu Marty! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Wam moje kochane córeczki i synkowie...Przemiła niespodzianka...ach no i niech ktoś zaprzeczy że...przecież dla takich chwilek warto żyć!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. To i ja się przyłączam do życzeń urodzinowych. 100 lat!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego co w życiu najpiękniejsze,radości,spełnienia marzeń gratulacji takiej kochającej córki....można by wiele napisać.Sto lat życzą Anielskie Przysmaki a tak naprawdę to Monika,Sławek,Gabryś i Angelika:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam dobre dzieci..wspieram je a one mnie i choć dorosłe i mają swoje rodziny są dla mnie tym światłem które mnie prowadzi przez życie.Dziękuje Wam za życzenia-koleżanki,przyjaciółki,znajome mojej córki Marty i życzę Wam wytrwałości i cierpliwości-za kilka lub kilkanaście lat Wasze córki zrobią Wam tak miłą niespodziankę...Tego Wam życzę z całego serca w dniu moich 50-siątych urodzin...

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepsze życzenia! Oby dopisywało zdrowie a kasa była zawsze pełna :)

  OdpowiedzUsuń