czwartek, 9 stycznia 2014

Ulubieńcy miesiąca GRUDZIEŃ

Dla każdego grudzień na pewno kojarzy się ze świętami. Niestety w tym roku było tak wiosennie że magia świąt uciekła. Pomimo to zapraszam Was na małe podsumowanie grudnia. Szybko mi poszło z ulubieńcami tego miesiąca!

BLOG / STRONA INTERNETOWA 
Grudzień zdecydowanie należał do chłopaków z Zielonej Góry czyli 5 sposobów na...
I wiele z tych sposobów wcieliłam w życie. Na pewno mogę polecić ekspresowy sorbet  soku. Idealny dla odchudzających się.
SERIAL / PROGRAM TV
Ola w trasie zainteresowała mnie co prawda już jakiś czas temu, ale teraz miałam więcej czasu by oglądać Jej program. Jest to jeden z niewielu programów które oglądam w TV.
MIEJSCE 
Wstępnie miał to być dom, ale że mieszkam w domu wariatów , a właściwie w budzie gdzie najstarszy pies najwięcej warczy :) to zdecydowałam, że rodzinny dom lepiej wpasuję się w ta kategorię. A z klimatem świątecznym kojarzy mi się idealnie.
KOSMETYK
W tej kategorii ulubieńcem był zdecydowanie mleczny lakier do paznokci Bell.
SKŁADNIK 
Grudzień to krokiety , pierogi i uszka. Bez kiszonej kapusty nie wyobrażam sobie świąt. Dlatego uznaję kapustę kiszoną za ulubieńca miesiąca grudnia.

zdjęcia pochodzą z Google grafika

 


 

4 komentarze:

  1. Niezłe podsumowanie;) Tak patrzę na tą kapustę kiszoną i kurcze aż bym ją zjadła!!! Chodzi za mną ostatnio kapusta kiszona!

    OdpowiedzUsuń