poniedziałek, 9 grudnia 2013

9 SANTE znaczy zdrowie - Recenzja Granoli

Ja uwielbiam wszystkie płatki czy słodkie czy nie. Ogólnie musli jadam codziennie. Czy to z mlekiem czy z jogurtem. A i same są pyszne. Dzisiaj kilka słów na temat granoli z firmy Sante.
 
Granola czekoladowa Sante 350g
Granola czekoladowa Sante 50g 
Granola wyróżnia się wysoką zawartością błonnika. Granola czekoladowa należy do kategorii produktowej, którą tworzą chrupiące, wręcz ciasteczkowe płatki zbożowe powstałe w wyniku powolnego, dokładnego procesu wypiekania. W przeciwieństwie do Crunchy, płatki zbożowe i kawałki czekolady tworzące Granolę czekoladową wypiekane są w całości. 
Moim zdaniem jest idealna na szybkie śniadanie. Co prawda jest kaloryczna i zawiera mnóstwo cukru, ale przecież ma też inne pyszne składniki jak choćby czekolada. Mała saszetka idealna do zabrania ze sobą do pracy. Polecam z jogurtem naturalnym oraz świeżą figą.
Granola z granatem 350g
Granola z granatem 50g
 
Dla mnie smakowo lepsza od tej z czekoladą, choć czekoladę uwielbiam. Tutaj jest całe mnóstwo owoców co z płatkami daje lepsze doznania smakowe. Jednak obie można dowolnie łączyć i smak wychodzi wtedy jeszcze lepszy. 
 

Zapraszam na stronę sklepu Sante
oraz na FB Sante

2 komentarze:

  1. Na razie miałam okazję tylko kosztować czekoladowej i owocowej , tej z granatem nie jadłam :)
    Również uwielbiam z jogurtem !

    OdpowiedzUsuń