czwartek, 31 października 2013

Współpraca ZIELONY NURT olej ze słonecznika

W ramach współpracy zwróciła się do mnie firma ZIELONY NURT z pytaniem o przetestowanie oleju słonecznikowego. Z chęcią się zgodziłam, bo często robię sałatki do obiadu więc olej na pewno się przyda.
 
Olej z Pestek Słonecznika

Olej słonecznikowy pozyskujemy z najwyższej jakości ziaren słonecznika tłoczonych na zimno. Unikalna technologia zachowuje w pełni walory smakowe oraz zdrowotne naszego oleju. Charakteryzuje go bogactwo kwasów wielonienasyconych oraz witaminy E, które w dużej mierze są odpowiedzialne za obniżenie poziomu cholesterolu oraz wspomaganie i stymulowanie naszego układu odpornościowego. Olej słonecznikowy ma także szerokie zastosowanie w kosmetyce, stosowany na skórze ogranicza powstawanie zmarszczek oraz utrzymuje nawilżanie skóry.
Należy stosować go na zimno jako dodatek do surówek , oraz potraw duszonych i gotowanych. Nie należy go podgrzewać do temperatury 100 stopni.
Bez dodatku konserwantów. Trzymać w chłodnym miejscu z dala od źródeł światła.

 
 
 
Tyle od producenta i dla Was mam przepis na pomidory do obiadu z wykorzystaniem tego oleju.
Składniki :
  • * 3 pomidory 
  • * cebule czerwona
  • * sól , pieprz
 
 
 
Przygotowanie :
Pomidory pokroić w mniejszą kostkę , cebulę w cienkie plasterki. Przyprawić. Polać olejem.  
 
Firma ustaliła dla Was kod promocyjny do wykorzystania na stronie internetowej sklepu   BL100148 ( kupon upoważnia do zakupów, jeśli minimalna wartość produktów w Twoim koszyku jest większa niż 50zł )
Zapraszam także na FB firmy ZIELONY NURT.

4 komentarze: