środa, 16 października 2013

Współpraca NMR przyprawy naturalne

Przypraw u mnie pod dostatkiem. Kolejną współpracę podjęłam z firmą NMR która specjalizuje się w produkcji naturalnych przypraw.

 

 

 

Więcej o firmie poczytacie tutaj NMR przyprawy naturalne .

Ja dostałam dziewięć paczuszek z przyprawami oraz kuchenny fartuszek. Część z nich dałam koleżance , część razem z fartuszkiem została wysłana do mamy a dla siebie zostawiłam przyprawę do karkówki , przyprawę do pizzy oraz czubrycę zieloną. Przyprawa do pizzy jest wykorzystywana na maksa do pizzy z patelni , przyprawa do karkówki znajdzie się jeszcze dzisiaj z recenzją na blogu. 

Klika słów ze strony internetowej  :

Przedsiębiorstwo NMR od 1991 roku oferuje do sprzedaży wytwarzane wg własnych receptur mieszanki funkcjonalne, mieszanki przyprawowe i przyprawy naturalne przeznaczone dla przemysłu mięsnego, gastronomii  oraz gospodarstw domowych. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Siedlcach – mieście położonym we wschodniej Polsce na Południowym Podlasiu, regionie mało uprzemysłowionym, gdzie możemy spotkać w naturze wiele rzadkich gatunków zarówno roślin jak i zwierząt. Geograficzne umiejscowienie zobowiązuje do wytwarzania produktów naturalnych o najwyższej jakości – taki cel przyświeca Przedsiębiorstwu od początku działalności.

Dbajac o jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych wyrobów w grudniu 2002 roku certyfikowaliśmy system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008 oraz system bezpieczeństwa żywności wg normy ISO 22000:2005. Od tego czasu wszystkie wyroby wytworzone w przedsiębiorstwie są zgodne z założeniami norm, a system jest stale utrzymywany.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy Państwu udanych zakupów.

 

 

Myślę , że takie przyprawy naturalne i bez chemii zagoszczą na dłużej w mojej kuchni.

* tutaj znajdziecie mieszanki przypraw 

* tutaj możecie zobaczyć ofertę pojedynczych przypraw  

* tutaj znajdziecie wszystkie pieprze 

* są także mieszanki przypraw do wyrobu domowych wędlin    

8 komentarzy: