niedziela, 6 października 2013

Tydzień w moim telefonie V

Witam Was serdecznie w ten chłodny niedzielny wieczór. Dzisiaj obowiązkowe podsumowanie tygodnia w formie zdjęć. Wiele się ostatnio dzieje u mnie na blogu. Podejmuję różne współpracę , rozwijam się i działam. Trochę zmienił się wygląd bloga - myślę że jeszcze trochę czasu mienie aż zobaczymy go w ostatecznej odsłonie. Ale bądźcie cierpliwi , mam nadzieję , że zmiany te wyjdą tylko na lepsze. Zdecydowałam też o usunięciu konta na Facebook-u. Może jak blog rozwinie się dalej w dobrym kierunku to założę ponownie. Dlatego wybaczcie że mnie na obecną chwilę tam nie znajdziecie. Skupię się na blogu i tutaj będę aktywnie działać. A na następną niedzielę planuję wyniki rozdania - już teraz serdecznie Was zapraszam !

 


* jesienne ozdoby czyli świece , orzechy i pachnące suszki

* tak o reklama ryb z kutra - a do morza daleko

* moja dynia do ozdoby

* cynamonowa herbatka z Bistro

* pierwsze drinki z Cin Cin - tutaj z limonką i cytryną

* tutaj drinki z ananasem 

* obowiązkowo sałatka Gyros 

* pizza w Torino - fajne miejsce , choć w środku 4 stoliki - miejsce ma swój klimat

* lody Frugo

Tak w skrócie wyglądał cały mój tydzień. Zapraszam do śledzenia mojego bloga! Cieszę się z każdego kolejnego wyświetlenia. To mi daje moc by pisać i działać dla Was !


4 komentarze:

 1. No właśnie byłam zaskoczona tym skasowaniem profilu, próbowałam napisać wiadomość i nic... :) Blog wygląda dużo lepiej, super zmiana !

  OdpowiedzUsuń
 2. No wiec tak jak mówilam, trzeba załozyc na facebooku fanpage bloga a nie drugi profil. wszystko jest wtedy połączone i ze sobą współgra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. człowiek się całe życie uczy :) dzięki za rady ! działam i zmieniam :)

   Usuń