piątek, 9 sierpnia 2013

Współpraca ZIOŁOWY ZAKĄTEK - produkty

W mijającym tygodniu otrzymałam od firmy ZIOŁOWY ZAKĄTEK paczuszkę z produktami do przetestowania , wykorzystania ich w mojej kuchni.
Chciałabym więc napisać kilka słów o samej firmie :
Nasze Gospodarstwo znajduje się w jednym z najczystszych miejsc Polski, w sercu Podlasia. Otulone jest pięknym lasem i posiada swoisty mikroklimat.
Życie w Zakątku toczy się wokół tematyki zielarskiej. Kultywujemy stare tradycje i obrzędy zielarskie, stawiamy także na nowoczesne wykorzystanie ziół – w kuchni i w medycynie.
Chlubą naszego Gospodarstwa jest Podlaski Ogród Ziołowy, który w czerwcu 2011 r. otrzymał oficjalnie status ogrodu botanicznego. Na 15 hektarach uprawiamy ponad 700 gatunków roślin, posiadamy największą w Polsce kolekcję roślin leczniczych i aromatycznych.
Przy gospodarstwie funkcjonuje znana i ceniona na krajowym i zagranicznych rynkach firma Dary Natury, produkująca mieszanki i herbatki, kawy, przyprawy, zaprawki do nalewek, zioła do kąpieli, surowce zielarskie, owoce suszone, ekologiczne nasiona na kiełki oraz oleje tłoczone na zimno.  
- informacja pochodzi ze strony firmy.
Ja dostałam mnóstwo przypraw,które są bez chemii oraz herbatki. Jeszcze nie miałam okazji nic testować w swojej kuchni,ale na pewno pojawią się te wspaniałości.
Część z tych rzeczy trafi i do Was,ponieważ firma nawiązała ze mną współpracę w ramach mojego rozdania,ale o tym już w przyszłym tygodniu.
Posiadacie jakiekolwiek produkty z firmy ZIOŁOWY ZAKĄTEK ? Stosujecie przyprawy bez chemii? Jak zmieniają one smak potraw? Aż sama jestem ciekawa. Jeszcze raz serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z ofertą : SKLEP ZIOŁOWY w którym na pewno znajdziecie przyprawy, herbatki,kawy,zioła,suszone owoce,oleje oraz produkty zapachowe.
4 komentarze:

 1. Ale fajnie, jestem ciekawa testów :) !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pewno pojawią się na dniach :) i dla czytelników mojego bloga też coś wpadnie :)

   Usuń
 2. Zakupiłam sporo różnych herbatek i przypraw,lubię codzienne pić inną herbatkę ,samo zaparzanie ich sprawia mi przyjemność.Przyprawy zakupione w Ziołowym zakątku nadają moim potrawom zupełnie inny smak.Na rodzinnej uroczystości błysnęłam nalewkami ziołowymi,smakiem dziczyzny i ilością rodzajów herbatek.Nadal jak co roku z wielką przyjemnością będę wracała po następne zakupy. DOROTA

  OdpowiedzUsuń
 3. Testuję wszystko i na pewno dam znać jak u mnie się te wszystkie produkty sprawdziły !

  OdpowiedzUsuń